Kategorie

Aktuality:

13. 12. 2016

Boty jako vánoční dárek

Boty jako vánoční dárek

Obáváte se vybrat boty jako vánoční dárek pro svého partnera, partnerku? Nejste si jisti s velikostí či modelem? Máme pro Vás řešení. Dárkový poukaz.

Dárkový poukaz

Našim zákazníkům nabízíme dárkový poukaz jako vhodný dárek pro své blízké, pro kolegy v zaměstnání, pro kamarády, protože elegantně vyřeší neznalost potřeb, vkusu nebo velikosti obdarovávaného. Poukaz je vystaven na jméno obdarovávaného a je tedy nepřenosný, částku si zvolí a složí dárce. Doba platnosti je 3 měsíce od data nákupu Dárkového kuponu a opravňuje k nákupu pouze v naší specializované prodejně. Obdarovaný při nákupu zboží musí prokázat svou totožnost. Výše nákupu by měla být zhruba ve výši částky složené na Dárkový poukaz, nebo vyšší, hotovost vracíme jen do výše 100,- Kč.
Vrátit poukaz zpět může pouze dárce a to s dokladem o jeho koupi v době platnosti Dárkového poukazu.
Platný Dárkový poukaz musí obsahovat tyto údaje : jméno obdarovaného, složenou částku i slovy, datum prodeje a datum platnosti, razítko prodejny a podpis prodávajícího. Na přání zákazníka i jinou identifikaci (např. model bot,...) Jakýkoliv Dárkový poukaz, který nebude správně vyplněn, bude pozměněn, poškozen, nebo jinak upraven bude brán jako neplatný.